Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, Osiedle Akacjowe

Osiedle Akacjowe, Stepnica, zachodniopomorskie

  • 500 000 zł
  • 88,62 m²
  • 5 642,07 zł/m²

Zdjęcie

Elżbieta Cieśla

Skontaktuj się

Mieszkanie, Osiedle Akacjowe

Osiedle Akacjowe, Stepnica, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

500 000 zł

88,62 m²

5 642,07 zł/m²

Mieszkanie, Osiedle Akacjowe

Zaktualizowane: 6 maja 2026

500 000 zł 88,62 m² 5 642,07 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1982
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1982

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 500 000 zł (5 642,07 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: kwiecień 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 88,62 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1982
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica, ogródek
  • Czynsz: 750 zł
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Polecam Państwu zakup idealnego dwupoziomowego, trzypokojowego mieszkania w Stepnicy.

Mieszkanie przestronne, suche, ciepłe, cały czas nasłonecznione (wschód- zachód) -o wyjątkowej wygodzie.
Mieszkanie z obszernym balkonem i dużej piwnicy.

Główna funkcja to dwa pokoje ( sypialnia i duży salon połączony z holem) kuchnia, osobna łazienka i WC.

Drugi poziom mieszkania to kolejny spory pokój z oknami dachowymi i drugi zamieniony obecnie na garderobę. (...)

Agent

Elżbieta Cieśla

503 783...

503 783 329

503 783 329

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Elżbieta Cieśla

503 783...

503 783 329

503 783 329

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości